XVI Kongres Top Medical Trends

Zapraszamy na XVI Kongres Top Medical Trends, doroczne spotkanie lekarzy wszelkich specjalności. W tym roku wydarzenie organizowane jest w Poznaniu i trwa od 25 do 27 marca. Program wydarzenia adresowany jest szczególnie do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Jakie postępy poczyniła medycyna w diagnozowaniu i leczeniu otyłości u dzieci? Czym w chorobach metabolicznych wyróżnia się hipercholesterolemia rodzinna? Jak przeprowadzić kompleksową ocenę geriatryczną w POZ? To tylko kilka z tematów, jakie zostaną poruszone podczas szesnastej edycji Kongresu Top Medical Trends. Przez trzy dni uczestnikom zostaną zaprezentowane wytyczne i najnowsze standardy postępowania z niemal wszystkich dziedzin medycyny. Eksperci i liderzy medycyny poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak medycyna rodzinna, dermatologia, kardiologia, neurologia, pediatria, reumatologia, gastroenterologia, pneumonologia, oraz wielu innych.

Po dwóch latach przerwy kongres wraca do formuły stacjonarnej. Dzięki niej uczestnicy będą mieli możliwość zadania na żywo pytania wykładowcom, wymiany doświadczeń z innymi lekarzami oraz rozmowy z przedstawicielami na stoiskach firm farmaceutycznych.

Dowiedz się więcej: