Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

XII Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej – Wrocław

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Kongres PTMR to jedno z najbardziej popularnych w Polsce spotkań o charakterze naukowo-szkoleniowym dedykowane dla środowiska lekarzy rodzinnych. To nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale i zapoznania się z nowymi produktami leczniczymi i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Kierownikiem naukowym Kongresu jest dr hab. n med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW.

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie do siebie ekspertów, praktyków oraz entuzjastów dziedziny medycyny rodzinnej, którzy będą miały okazję zgłębić kluczowe aspekty opieki zdrowotnej oraz dzielić się najnowszymi wytycznymi i rekomendacjami.

Kongres będzie pełen inspirujących prelekcji, dyskusji i warsztatów, które pomogą rozwinąć naszą wiedzę i umiejętności w obszarze podstawowej opieki zdrowotnej.

Serdecznie zapraszamy!