Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

XII Kongres PTMR – podsumowanie

Zakończył się kolejny znakomity Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Wydarzenie odbyło się 6-8. października 2023 roku we Wrocławiu.

To był wyjątkowy weekend, spędzony w gronie pasjonatów medycyny rodzinnej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to, że sale kongresowe był pełne, a Państwa pytania i dyskusje były fascynujące.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, mogliśmy pogłębić naszą wiedzę i wymienić się doświadczeniem w różnych dziedzinach medycyny. Nasze spotkania obejmowały zagadnienia z dziedziny onkologii, pulmonologii, neurologii i wiele innych. To było prawdziwe źródło inspiracji!

Nie zapomnieliśmy także o pasjonujących wykładach poświęconych opiece koordynowanej w POZ i wszystkim obecnym (oraz przyszłym) ścieżkom, a także sesji dyskusyjnej z Rzecznikiem Praw Pacjenta, co podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie jak najlepszej opieki medycznej.

Dziękujemy za niesamowitą frekwencję oraz aktywny udział na warsztatach, w trakcie których uczestnicy mieli wyjątkową okazję do doskonalenia swoich umiejętności i praktycznego zdobywania wiedzy.

Nadszedł czas, aby zakończyć ten niezwykły Kongres Medyczny. Mamy nadzieję, że wracacie do swoich miejsc pracy i codziennej praktyki medycznej z nową energią i inspiracją. Dziękujemy raz jeszcze za Waszą obecność i zaangażowanie.

Do zobaczenia w przyszłym roku! Wspólnie rozwijajmy naszą wiedzę i doskonalmy umiejętności!