Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

XI Kongres PTMR – podsumowanie

XI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej dobiegł końca.
Wydarzenie odbyło się 14-16. października 2022 roku we Wrocławiu.

Mieliśmy ogromną przyjemność spędzić ostatni weekend w wyjątkowym gronie zainteresowanych medycyną rodzinną osób. Niezmiernie cieszyły nas wypełnione przez Państwa do pełna sale, wszelkie zadawane pytania i prowadzone ciekawe dyskusje.

Szczególną popularnością cieszyły się sesje dotyczące opieki koordynowanej. Ten fakt umocnił nas w decyzji o prowadzeniu intensywnej edukacji i zapewnianiu najbardziej aktualnych informacji w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z już obecnymi materiałami i zachęcamy do obserwowania dalszych działań.

W trakcie inauguracyjnego wieczoru Kongresu wręczono także Statuetki Hipokratesa za wkład w rozwój Medycyny Rodzinnej w Polsce.
Tegorocznymi laureatami zostali lek. Urszula Puskarz oraz lek. Tomasz Zieliński.
Serdecznie gratulujemy!

Przez całe wydarzenie za pośrednictwem Facebooka prowadziliśmy dla Państwa fotorelację z aktualnie trwających spotkań. Wszelkie materiały są cały czas dostępne na naszym fanpage’u.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za tak bardzo liczny i aktywny udział w dyskusjach oraz warsztatach.

Do zobaczenia w przyszłym roku!