Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Nagranie webinaru: Profilaktyka nowotworów HPV

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru pt. "Umiejętność prowadzenia rozmowy lekarza/pielęgniarki z rodzicami na temat profilaktyki nowotworów HPV-zależnych. Znaczenie współpracy lekarza i pielęgniarki w kontekście profilaktyki".

Webinar miał na celu przedstawienie kluczowych aspektów efektywnej komunikacji między personelem medycznym a rodzicami w kontekście zapobiegania nowotworom zależnym od wirusa HPV. Skupiliśmy się na znaczeniu współpracy między lekarzami a pielęgniarkami, aby maksymalizować efektywność działań profilaktycznych.

Podczas spotkania online uczestnicy mieli okazję nie tylko zgłębić wiedzę na temat najlepszych praktyk w zakresie profilaktyki nowotworów HPV, ale także dowiedzieć się, jak budować mosty porozumienia z rodzicami, co jest kluczowe dla skutecznej ochrony zdrowia dzieci i młodzieży.

Zachęcamy wszystkich lekarzy, pielęgniarki, a także innych profesjonalistów zajmujących się opieką zdrowotną oraz wszystkich zainteresowanych tematem do obejrzenia nagrania wydarzenia. To wyjątkowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, a także do wymiany doświadczeń z ekspertami i innymi uczestnikami.

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników.

  Prowadzący:
  • prof. dr hab. n. med. Aneta Nitsch-Osuch
  • dr Tomasz Sobierajski, prof. UW

Serdecznie zapraszamy!

   
Działania edukacyjne realizowane dzięki wsparciu  w ramach grantu edukacyjnego udzielonego przez GSK.