Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Rozpoczęcie kursu o niewydolności serca w opiece koordynowanej!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kursie dotyczącym niewydolności serca w opiece koordynowanej przeznaczonym dla lekarzy POZ!

Kurs dotyczący opieki koordynowanej w niewydolności serca jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy rodzinnych, którzy pragną zwiększyć swoją wiedzę w zakresie niewydolności serca.

Dzięki przedstawionym w materiałach wideo informacjom pragniemy ułatwić lekarzom pracującym w POZ opiekę nad pacjentami z niewydolnością serca. Oprócz zagadnień związanych z chorobą – jej diagnostyką, leczeniem czy rokowaniem, szczegółowo omawiamy także możliwości diagnostyczno-terapeutyczne w ramach koszyka POZ oraz opieki koordynowanej.

W przygotowanych nagraniach zawarte zostały także informacje dotyczące możliwości skierowania pacjentów wymagających opieki specjalistycznej. Dla lekarzy rodzinnych oprócz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej możliwa jest także konsultacja z kardiologiem w ramach opieki koordynowanej oraz skierowanie chorego do Krajowej Sieci Kardiologicznej.

Ukończenie kursu z pozytywnym wynikiem
(minimum 60% poprawnych odpowiedzi w teście składającym się z pytań zamkniętych)
uprawnia do uzyskania 11 punktów edukacyjnych oraz certyfikatu potwierdzającego udział w projekcie. 

Certyfikat będzie można znaleźć w zakładce „moje konto”, w kolumnie „certyfikaty.”

Kurs stanowi nie tylko doskonałą okazję do odświeżenia wiedzy w zakresie chorób serca, ale także możliwość zapoznania się z najnowszymi wytycznymi European Society of Cardiology (ESC) i polskich towarzystw naukowych omówionych przez specjalistów w dziedzinie kardiologii. Materiały wideo w sposób szczegółowy poruszają także kwestie związane z opieką koordynowaną i możliwością wykorzystania jej w przypadku pacjenta z niewydolnością serca.

Projekt powstał w ramach programu edukacyjnego wspieranego przez: