Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Pytania i odpowiedzi na koordynowana.pl

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalności na portalu koordynowana.pl – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Strona koordynowana.pl jest portalem przygotowanym i prowadzonym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który zbiera informacje dotyczące placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej oferujących świadczenia z zakresu opieki koordynowanej oraz umożliwia odnalezienie i nawiązanie współpracy na realizację różnych ścieżek między podmiotami POZ a innymi specjalistami.

Nową funkcjonalnością na stronie jest sekcja FAQ, w której znajdą Państwo odpowiedzi na ponad 70 najczęściej zadawanych pytań dotyczących opieki koordynowanej.

Pytania i odpowiedzi są pogrupowane w odpowiednie kategorie związane m.in. z konsultacjami specjalistycznymi i dietetycznymi, opracowaniem IPOMu, realizacją ścieżek opieki koordynowanej, a także kwestiami dotyczącymi rozliczenia i sprawozdania.

W celu łatwiejszego odnalezienia mogą Państwo skorzystać z wyszukiwarki, w której należy wpisać poszukiwaną frazę i w łatwy sposób odnaleźć odpowiedź na nurtujące pytania!

Wystarczy założyć darmowe konto, aby uzyskać dostęp nie tylko do sekcji FAQ, ale także wielu innych, cennych materiałów edukacyjnych oraz otrzymać możliwość nawiązania współpracy z podmiotami POZ lub specjalistami!


Rozwiąż swoje wątpliwości z portalem koordynowana.pl już dziś!

Pytania mogą Państwo zadawać poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej w zakładce „Opieka koordynowana”.

Wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące funkcjonowania portalu prosimy kierować na: koordynowana@ptmr.info.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań dla zapewnienia poprawności i aktualności prezentowanych treści. Stanowią one zbiór dobrych praktyk. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz lub/i o kontakt z właściwym Oddziałem Wojewódzkim NFZ.