Prezes PTMR na Liście Forbes “100 Kobiet Roku 2023”

Profesor Agnieszka Mastalerz-Migas, Prezes PTMR, wybitna postać w dziedzinie medycyny rodzinnej w Polsce, została uhonorowana miejscem na prestiżowej liście Forbes „100 Kobiet Roku 2023″.

Jako profesor medycyny i kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas zyskała uznanie za swój wyjątkowy wkład w rozwój polskiego sektora opieki zdrowotnej. W 2023 roku została wyróżniona za swoje wpływowe i znaczące działania, które przyczyniły się do polepszenia jakości ochrony zdrowia w Polsce. Jej praca została doceniona w rankingu “Rynek Zdrowia”, co podkreśla jej znaczący wpływ na kształtowanie polityki zdrowotnej w kraju.

Jako ekspert w dziedzinie medycyny rodzinnej, Profesor Mastalerz-Migas pełni również funkcję konsultanta krajowego, a także przewodniczącej eksperckiej komisji przy Ministrze Zdrowia. Jej praca skupia się na reformie podstawowej opieki zdrowotnej w Polsce, co ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju i efektywności systemu zdrowia publicznego.

Wyróżnienie na liście Forbes „100 Kobiet Roku” stanowi potwierdzenie jej nieocenionego wkładu w polską medycynę i zdrowie publiczne​​.

Życzymy dalszych sukcesów!