Nowa wersja „Medycznego niezbędnika podróżnika”

Sekcja Medycyny Podróży dysponuje znowelizowaną wersją „Medycznego niezbędnika podróżnika” (uwzględniającą pandemię COVID-19) autorstwa prof. Krzysztofa Korzeniewskiego,  przewodniczącego naszej Sekcji, prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.
Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem publikacji prosimy o kontakt mailowy (ptmr@ptmr.info.pl) z informacją o adresie wysyłki.
Zainteresowani Państwo z Wrocławia i okolic mogą również odebrać publikację w Katedrze i Zakładzie Medycyny Rodzinnej we Wrocławiu przy ulicy Syrokomli 1.

Jednocześnie zapraszamy członków PTMR do wstąpienia do Sekcji Medycyny Podróży. Można to zrobić już na etapie składania deklaracji członkowskiej poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu, zarówno elektronicznym jak i papierowym. Obecni członkowie PTMR mogą dołączyć poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Zachęcamy do korzystania ze strony medycynatropikalna.pl poświęconej zagadnieniom medycyny podróży. Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji przydatnych także w praktyce lekarza POZ.

Zapraszamy do odwiedzenia strony sekcji, gdzie można dowiedzieć się więcej także o innych sekcjach PTMR.