Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Nagranie webinaru: I stopień drabiny analgetycznej. Co musisz wiedzieć, lecząc pacjentów w POZ?

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru organizowanego w ramach Akademii Leczenia Bólu. Tematem przewodnim spotkania było „I stopień drabiny analgetycznej: co musisz wiedzieć, lecząc pacjentów w POZ?”.

Wydarzenie to poświęcone było efektywnemu leczeniu bólu na pierwszym stopniu drabiny analgetycznej według WHO. Uczestnicy mogli zgłębić tematykę niesteroidowych leków przeciwzapalnych, paracetamolu i innych popularnych środków stosowanych w leczeniu bólu o niskim i średnim nasileniu. 

Szkolenie skupiło się na dostarczeniu praktycznej wiedzy dotyczącej indywidualizacji terapii w przypadku bólu przewlekłego, a także na sposobach monitorowania efektywności leczenia i zarządzania potencjalnymi interakcjami lekowymi. Stanowiło doskonałą okazję do zdobycia aktualnych informacji, praktycznych umiejętności oraz do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w dziedzinie medycyny.

Prowadzący: lek. Justyna Ledwoch

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2023-09-14-o-07.24.56.png

Partnerem projektu jest GL Pharma