Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Młodzi Lekarze Rodzinni z Podlasia

Mamy zaszczyt zaprosić lekarzy rodzinnych z Podlasia do przyłączenia się do nowo utworzonego Forum Młodych Lekarzy Rodzinnych Podlasie. To inicjatywa mająca na celu zrzeszenie lekarzy rezydentów oraz specjalistów medycyny rodzinnej, których łączy młodość duchem i pragnienie rozwijania profesjonalnych umiejętności w ramach dynamicznie rozwijającej się wspólnoty medycznej.

Forum Młodych Lekarzy Rodzinnych z Podlasia zostało stworzone jako platforma wspierająca wymianę wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w dziedzinie medycyny rodzinnej. Celem grupy jest stworzenie sieci wsparcia, która umożliwia integrację, rozwój zawodowy oraz wspólne dążenie do podnoszenia standardów opieki zdrowotnej.

Zainteresowani lekarze mogą dołączyć do grupy, odwiedzając stronę na Facebooku. Zachęcamy do przyłączenia się i aktywnego uczestnictwa w społeczności.

Serdecznie zapraszamy!