Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Konferencja AI & MEDTECH CEE

Zapraszamy na 3. edycję Konferencji AI & MEDTECH CEE, która odbędzie się 6 czerwca 2023 roku w Warszawie.

Wydarzenie to jest pierwszym na tak dużą skalę w Europie środkowo-wschodniej wydarzeniem dedykowanym sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu

Skupia liderów technologicznych i ekspertów z sektora zdrowia z całego świata, a także przedstawicieli strony publicznej, placówek medycznych, startupów, organizacji branżowych i funduszy inwestycyjnych.

Konferencja jest odpowiedzią na zataczające coraz szersze kręgi zmiany technologiczne w obszarze sztucznej inteligencji, które mają również transformacyjny wpływ na system ochrony zdrowia, rozwój badań naukowych i opiekę nad pacjentem. Uważana jest za wiodące w Europie środkowo-wschodniej forum dedykowane sztucznej inteligencji i innowacjom w zdrowiu.

Konferencja AI & MEDTECH CEE odbędzie się w formule stacjonarnej w Warszawie, skąd będzie transmitowana za pomocą specjalnej platformy streamingowej, aby umożliwić udział także online.

W programie znajdą się wystąpienia i prezentacje od czołowych ekspertów branży, a także sesje panelowe, które pozwolą na interaktywną dyskusję i wymianę poglądów. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na własne oczy jak nowoczesne rozwiązania wprowadzają zmiany w sektorze ochrony zdrowia i jak te zmiany wpłyną na nasze życia.

Mamy przyjemność poinformować że Pani Profesor Agnieszka Mastalerz-Migas, prezes PTMR znajduje się w radzie programowej Konferencji AI & MEDTECH CEE jako Konsultantka Krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!