Forum Lekarza Praktyka 2023: Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na ostatnią w tym roku, podsumowującą konferencje z tegorocznego cyklu Forum Lekarza Praktyka, która odbędzie się 25. listopada 2023 roku w Warszawie.

Forum Lekarza Praktyka 2023 to cykl 13 konferencji naukowo-szkoleniowych poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone kwestie z dziedziny hepatologii oraz chorób przewodu pokarmowego. Będzie można także zapoznać się z wykładami na temat pulmonologii oraz profilaktyki przez szczepienia. Nie zabraknie także informacji dotyczących codziennej praktyki POZ. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Kolejne spotkanie z tegorocznego cyklu odbędzie się 25. listopada 2023 roku w Warszawie w Hotelu Radisson Blu Sobieski. Początek wydarzenia o godzinie 8:30.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ. Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w poniższym linku.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!