Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Eliminacja HCV – dlaczego jest tak ważna nie tylko dla zakaźników?

Zapraszamy do udziału w webinarze „Eliminacja HCV – dlaczego jest tak ważna nie tylko dla zakaźników?” Będzie on miał miejsce w czwartek 20 maja 2021 r. o godzinie 18:00.

Podczas webinaru czołowi Eksperci w zakresie hepatologii i chorób zakaźnych omówią wyzwania jakie stoją przed lekarzami w kwestii eliminacji zakażeń HCV w Polsce.  

W czasie webinaru zostaną także przedstawione wybrane aspekty przebiegu wirusowego zapalenia wątroby typu C w poszczególnych grupach ryzyka.

Zaprezentowane zostaną ważne dla lekarzy rodzinnych aktualne możliwości bezpłatnej diagnostyki w tym kierunku, w tym z poziomu POZ.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20 maja 2021r. godz.18:00-21:00


Zachęcamy do zapoznania się z programem webinaru oraz do rejestracji na stronie internetowej wydarzenia!