Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Ankieta zagadnienia prawne w POZ

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rusza z nowym projektem! Już za niedługo w Państwa ręce zostanie oddany kurs dot. prawa w POZ!

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest zebranie informacji nt. zagadnień prawnych, które są z Państwa perspektywy najbardziej problematyczne i wymagają omówienia w ramach kursu.

Prawo Medyczne to dynamiczny obszar, który stale ewoluuje. Dla lekarzy i personelu medycznego pracujących w POZ zrozumienie i przestrzeganie przepisów jest jednym z kluczowych elementów zapewniania właściwej i bezpiecznej z punktu widzenia zarówno lekarza, jak i pacjenta opieki.

Wypełnienie ankiety zajmie tylko chwilkę, a na podstawie jej wyników możliwe będzie opracowanie programu kursu dot. zagadnień prawnych w POZ dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.