Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Ankieta – Budowanie wartości POZ

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w ankiecie, która stanowi kluczowy element naszego projektu edukacyjnego dla osób zarządzających placówkami POZ. 

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, informacje przez Państwa udostępnione staną się fundamentem do tworzenia wartościowych i skierowanych treści edukacyjnych.

Celem ankiety jest zebranie informacji o wyzwaniach i potrzebach edukacyjnych stojących przed osobami zarządzającymi placówkami POZ. Wierzymy, że Państwa doświadczenia i spostrzeżenia przyczynią się do lepszego zrozumienia specyfiki tej roli, co umożliwi nam tworzenie jeszcze bardziej dopasowanych i efektywnych rozwiązań edukacyjnych.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami, które są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy. Państwa opinie i sugestie są kluczowe w kształtowaniu przyszłości edukacji w obszarze POZ.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.