Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Akademia Rezydenta PTMR

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowego projektu skierowanego do młodych lekarzy – Akademia Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej od początku swojej działalności kładzie mocny nacisk na edukację lekarzy rodzinnych i POZ, a także osób w trakcie specjalizacji i innych osób związanych z medycyną rodzinną. 

W związku z ogromnym zainteresowaniem, którym cieszą się organizowane przez PTMR webinary dotyczące specjalizacji z medycyny rodzinnej oraz spotkania, w trakcie których omawiane są pytania z minionych sesji Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, planowana jest realizacja szkolenia w formie online, które obejmie przygotowanie merytoryczne do najbliższej, jesiennej sesji egzaminu. 

Dwudniowe szkolenie odbędzie się we wrześniu za pośrednictwem platformy internetowej, która zapewni interaktywną i angażującą formę. W celu jak największej efektywności będą Państwo mieli okazję udzielać odpowiedzi na zadawane pytania w czasie realnym, zadawać własne pytania, a także uczestniczyć w prowadzonych dyskusjach.

Każdy z dwóch dni szkoleniowych będzie obejmował spotkania w formie bloków tematycznych o łącznym czasie trwania ok. 5 godzin, podczas których będą poruszane kwestie techniczne i merytoryczne oraz omawiane pytania, w tym także pytania, które pojawiały się na ubiegłych edycjach PESu.

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ. Jest ono skierowane przede wszystkim do osób w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej przygotowujących się do egzaminu, jednak wziąć udział w wydarzeniu mogą wszystkie osoby, pragnące poszerzyć bądź odświeżyć swoją wiedzę.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie poniższej ankiety. Na podstawie udzielonych przez Państwa odpowiedzi wyznaczone zostaną najbardziej dogodne terminy oraz plan szkolenia pod względem zagadnień merytorycznych. Poprzez wypełnienie formularza możliwe jest także zapisanie się na listę osób zainteresowanych szkoleniem, dzięki czemu jako pierwsi dowiedzą się Państwo o szczegółach planowanego wydarzenia

Zachęcamy do wypełniania ankiety oraz zapisów na listę zainteresowanych szkoleniem!

Platforma online

Dodatkowo we wrześniu członkom Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadającym konto na stronie PTRM z potwierdzonym numerem PWZ udostępniona zostanie platforma online, na której znajdą Państwo bazę pytań i testów z minionych sesji egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami i ewentualnymi komentarzami ekspertów w zakresie danych zagadnień. 

Użytkownikom platformy umożliwione zostanie zadawanie pytań w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, na które odpowiedzi będą udzielane przez specjalistów w danym temacie i udostępniane dla wszystkich użytkowników platformy.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wszelkich informacji na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u Facebooku!