Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Akademia Rezydenta PTMR – Edycja II

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rozpoczyna drugą edycję projektu Akademia Rezydenta PTMR!

Nowa edycja po raz kolejny będzie koncentrować się na gruntownym przygotowaniu do nadchodzącej wiosennej sesji Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ. Jest ono skierowane przede wszystkim do osób w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej przygotowujących się do egzaminu, jednak wziąć udział w wydarzeniu mogą wszystkie osoby, pragnące poszerzyć bądź odświeżyć swoją wiedzę.

Chcemy jak najlepiej dopasować nasze szkolenia do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dlatego serdecznie zachęcamy do wypełnienia naszej krótkiej ankiety! 

Wasze opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne – na ich podstawie ustalimy najbardziej odpowiednie terminy oraz skonstruujemy plan szkolenia, uwzględniając tematy, które są dla Państwa najważniejsze. Poprzez wypełnienie formularza możliwe jest także zapisanie się na listę osób zainteresowanych szkoleniem, dzięki czemu jako pierwsi dowiedzą się Państwo o szczegółach planowanego wydarzenia.

Platforma Online

Z przyjemnością informujemy, że nasza dedykowana platforma online Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej jest nieustannie dostępna dla członków PTMR! Z dumą podkreślamy, że regularnie pracujemy nad jej ulepszaniem, aby zapewnić najwyższą jakość edukacyjną i profesjonalne wsparcie w przygotowaniach do egzaminów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

Nasza platforma zawiera bogatą bazę pytań i testów z minionych sesji egzaminacyjnych, wzbogaconych o pełne odpowiedzi i komentarze ekspertów. Miło nam poinformować, że najnowsze ulepszenie naszej platformy online Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej to istotne poszerzenie naszej bazy pytań egzaminacyjnych. 

Z entuzjazmem informujemy, że nasza kolekcja pytań została wzbogacona o 120 nowych pozycji, które zostały zaczerpnięte z ostatniej edycji egzaminu PES. To rozszerzenie naszej bazy pytań znacznie podnosi wartość edukacyjną platformy i przyczynia się do poprawy standardów opieki zdrowotnej w Polsce.

Zachęcamy członków PTMR do aktywnego korzystania z tej platformy, która stanowi wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie kompetencji zawodowych w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Platforma przeznaczona jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wszelkich informacji na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u Facebooku!