Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Akademia Rezydenta PTMR – Edycja II

Z wielką przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rozpoczyna II edycję projektu Akademia Rezydenta PTMR, której pierwsza część ruszy już 24 lutego 2024!

Kontynuując nasze zaangażowanie w oferowanie wyjątkowej wartości edukacyjnej, ta edycja ponownie skupi się na dokładnym przygotowaniu do wiosennej sesji Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Szkolenie jest przeznaczone dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, którzy posiadają konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ. Szczególnie zachęcamy do udziału osoby aktualnie odbywające szkolenie specjalizacyjne z medycyny rodzinnej, które przygotowują się do egzaminu. Jednakże, wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem lub odświeżeniem swojej wiedzy medycznej.

Pierwsza część naszego szkolenia odbędzie się już 24 lutego, a kolejne sesje zaplanowane są na 2 i 3 marca 2024 roku. Zajęcia będą przeprowadzane z platformy internetowej ZOOM. Dzięki temu formatowi, uczestnicy mogą liczyć na interaktywną i angażującą formę nauki, która umożliwi udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania w czasie rzeczywistym, zadawanie własnych pytań i uczestniczenie w dyskusjach.

Zachęcamy do zapoznania się z planem wydarzenia, który został dokładnie opracowany, aby zapewnić uczestnikom najlepsze możliwe przygotowanie do nadchodzącego egzaminu. To doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy medycznej i zbliżenia się do osiągnięcia profesjonalnych celów. Dołącz do nas i bądź częścią tej inspirującej edukacyjnej podróży!

Linki do poszczególnych spotkań będą dostępne na naszej stronie internetowej w dedykowanej zakładce.

Plan ramowy wydarzenia:

I WEEKEND 

24.02.2024 r. Sobota: (9:00-14:45)

 • 9:00-10:00 Diabetologia – Karolina Kłoda
 • 10:15-11:15 Nefrologia i urologia – Justyna Ledwoch
 • 12:00-13:00 Infekcje i antybiotykoterapia – Agnieszka Nizińska
 • 13:15-14:45 Onkologia i ból nowotworowy – Agnieszka Matusiak-Jońska

II WEEKEND 

02.03.2024 r. Sobota: (9:00-14:15)

 • 9:00-10:00 Choroby przewlekłe – Paulina Wysoczańska
 • 10:15-11:15 PSO – Dagmara Pokorna-Kałwak
 • 12:00-13:00 Infekcje GDO – Wojciech Malchrzak
 • 13:15-14:15 Bilanse, patronaże – Joanna Szeląg

03.03.2024 r. Niedziela: (9:00-15:30)

 • 9:00-10:00 Kardiologia – Adam Boruch
 • 10:15-11:15 Szczepienia dorosłych – Mateusz Babicki
 • 11:30-12:30 Neurologia i psychiatria – Joanna Iskra-Trifunović
 • 13:15-14:15 Endokrynologia – Anna Fabian-Danielewska
 • 14:30-15:30 Pulmonologia – Mateusz Szmidt

Platforma Online

Z przyjemnością informujemy, że nasza dedykowana platforma online Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej jest nieustannie dostępna dla członków PTMR! Z dumą podkreślamy, że regularnie pracujemy nad jej ulepszaniem, aby zapewnić najwyższą jakość edukacyjną i profesjonalne wsparcie w przygotowaniach do egzaminów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

Nasza platforma zawiera bogatą bazę pytań i testów z minionych sesji egzaminacyjnych, wzbogaconych o pełne odpowiedzi i komentarze ekspertów. Miło nam poinformować, że najnowsze ulepszenie naszej platformy online Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej to istotne poszerzenie naszej bazy pytań egzaminacyjnych.

Zachęcamy członków PTMR do aktywnego korzystania z tej platformy, która stanowi wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie kompetencji zawodowych w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Partnerami projektu są Sandoz, GL Pharma oraz AstraZeneca.