Warning: include_once(/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Warning: include_once(): Failed opening '/home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder-pro/add-ons-advanced/file-restriction/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/wilnetst/domains/wilnet.com.pl/public_html/ptmr/wp-content/plugins/profile-builder/index.php on line 158

Akademia Rezydenta – Platforma Online

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie ruszyła nasza nowa platforma online dedykowana członkom Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej w ramach projektu edukacyjnego – Akademia Rezydenta PTMR.

Na platformie znajdą Państwo bogatą bazę pytań i testów, które pochodzą z minionych sesji egzaminacyjnych, a także pełne odpowiedzi oraz ewentualne komentarze ekspertów w zakresie danych zagadnień. Jest to cenne źródło wiedzy, które pomoże w przygotowaniach do egzaminów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej od początku swojej działalności kładzie duży nacisk na edukację lekarzy rodzinnych oraz osób związanych z medycyną rodzinną. Nasza nowa platforma jest kolejnym krokiem w tym dążeniu i stanowi wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie kompetencji zawodowych.

Zachęcamy wszystkich członków PTMR do skorzystania z tej nowej możliwości nauki i doskonalenia się. Wiedza zdobyta dzięki platformie Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej przyczyni się do podniesienia standardów opieki medycznej w Polsce.

Platforma przeznaczona jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ.


Akademia Rezydenta – szkolenie online

Przypominamy również, że wielkimi krokami zbliża się planowane szkolenie online przygotowujące do najbliższej sesji egzaminu specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej w ramach projektu Akademia Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ. 

Dwudniowe szkolenie odbędzie się 16-17. września 2023 r. w godzinach 10:00-15:00 za pośrednictwem platformy internetowej ZOOM, która zapewni interaktywną i angażującą formę. Linki do poszczególnych spotkań będą dostępne na naszej stronie internetowej w dedykowanej zakładce dla osób, które wyraziły chęć dołączenia do wydarzenia.


Ankieta ewaluacyjna do platformy online

Pomimo naszych starań, mogą pojawić się pewne nieścisłości, błędy lub inne aspekty wymagające uwagi. Dlatego też chcielibyśmy Państwa zachęcić do aktywnego uczestnictwa w doskonaleniu naszej platformy poprzez zgłaszanie wszelkich uwag, błędów i komentarzy, które uważacie za istotne.

Dzięki Waszym uwagom i opinii jesteśmy w stanie lepiej dostosowywać naszą platformę do Waszych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerami projektu są GL Pharma oraz AstraZeneca.